Hakkımızda

 

Yılmaz Otomotiv Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri İstanbul Tuzla ve civarındaki tüm müşterilerimizin hizmetindedir.

Yılmaz Otomotiv Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri uzun yıllardır hem yolda kalmış, hem de kazaya karışmış, veya benzer durumlar yaşayarak aracının taşınmasına ihtiyaç duyan kişilere yardım etmenin yanı sıra, büyük ve ağır vasıta araçların çekici ihtiyacını da karşılamaktadır.

Yol yardımına ihtiyacım yok, fakat uzak mesafeye taşınması gereken eşyam var diyorsanız da bizi arayabilir, Yılmaz Otomotiv Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri’nden faydalanabilirsiniz.

Bizler ayrıca aracınızın lastik tamiri ve lastik değişimi konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız.Yılmaz Otomotiv Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri haftanın yedi günü yirmi dört saat sizlere hizmet vermektedir. Bize ulaşmak için şu an da ziyaret ettiğiniz siteyi kullanabilir, yukardaki telefon numarasından arayabilirsiniz.

Bir de yine sayfanın yukarısındaki sosyal medya adresimizin bağlantı sembolüne tıklayarak da Yılmaz Otomotiv Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri’nden yararlanabilirsiniz.

Size en iyi ve en güvenli hizmeti verebilmek için aracımızın gerekli bakım ve araç muayenesini de yaptırmaktayız.

Bizim düsturumuz önce güven, sonra saygı çerçevesinde siz müşterilerimize ulaşmak, sizin işinizi memnuniyet duyup bizi çevrenize önerebilmenizi sağlayacak şekilde yapabilmektir.
İstanbul Tuzla yol yardımı için acil aramalara kaydedeceğiniz numara Yılmaz Otomotiv olsun.